Python to wszechstronny język programowania, który zdobył ogromną popularność.
Jedną z głównych cech wyróżniających Pythona jest jego czytelna składnia, która przypomina język naturalny. Dzięki temu programowanie w Pythonie staje się intuicyjne i łatwe do zrozumienia, nawet [...]
Odkryj pięć kluczowych czynników, które wpływają na sukces w e-commerce. Dowiedz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję, Big Data, dbać o bezpieczeństwo, optymalizować logistykę i świadczyć doskonałą obsługę klienta. Zdobądź przewagę konkurencyjną w świecie e-commerce!
Optymalizacja sklepów internetowych pod kątem urządzeń mobilnych staje się coraz bardziej istotnym elementem strategii marketingowej firm e-commerce.
W ciągu ostatnich kilku lat ilość ruchu na stronach mobilnych znacznie przewyższyła ruch generowany z desktopów, co potwierdza potrzebę stosowania podejścia Mobile-First w projektowaniu i optymalizowaniu stron internetowych. [...]
W tym artykule przedstawimy pięć niezbędnych zasad projektowania interfejsu użytkownika, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjny i funkcjonalny sklep internetowy. Przyjrzymy się elementom, takim jak hierarchia informacji, kolorystyka, typografia oraz responsywność i dostępność [...]
W trakcie Product Discovery Phase, skupiamy się na badaniach i zrozumieniu potrzeb użytkowników, co pozwala nam opracować koncepcję produktu lub usługi, które najlepiej zaspokoją te potrzeby.
Product Discovery Phase ma na celu zmniejszenie ryzyka i kosztów późniejszych faz projektu, ponieważ umożliwia wypracowanie rozwiązania, które jest dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników. [...]
Next.js to framework JavaScript przeznaczony do tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia szybkie i łatwe tworzenie aplikacji. Przeczytaj więcej o tym, jakie zalety posiada Next.js!
Facebook, Twitter, Zappos, Uber co łączy te marki? Wszystkie zaczynały od MVP.
Odpowiednie poprowadzenie MVP od pomysłu, aż do jego testowania i udostępnienia użytkownikom nie jest proste. Dlatego wiec, wiele przedsiębiorstw, start-upów wykorzystuje pewną metodę zwaną roadmapą (ścieżką MVP). Roadmapa (...)
Masz przemyślany pomysł na innowacyjny produkt cyfrowy, z którym wiążesz duże nadzieje? Wydaje Ci się, że Twój projekt wprost zrewolucjonizuje rynek IT? Wdrożenie takiej idei w życie bez jej uprzedniej weryfikacji wśród potencjalnych klientów jest obarczone sporym ryzykiem niepowodzenia. Aby zapobiec stracie pieniędzy, czasu i energii pracowników, na którą z pewnością nie może pozwolić sobie żaden poważny przedsiębiorca, warto rozpocząć działania od stworzenia Minimum Viable Product (MVP). To szybki i z założenia tani sposób walidacji pomysłu, który pozwoli zaprezentować projekt szerszej publiczności i tym samym precyzyjniej ocenić rentowność samej inicjatywy. Jak powstaje MVP i dlaczego możesz potrzebować do tego profesjonalnego konsultingu IT? Sprawdź, w jaki sposób to rozwiązanie może wesprzeć rozwój Twojego biznesu.
Współczesny biznes wykorzystuje innowacyjne technologie na niespotykaną dotychczas skalę. Globalny zasięg Internetu i rosnąca powszechność nowoczesnych rozwiązań cyfrowych decydują o tym, że sukcesywnie wzrasta również zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów IT. Znalezienie i zatrudnienie odpowiednich ekspertów z tej branży okazuje się coraz większym wyzwaniem nie tylko dla rozpoczynających swoją działalność startupów, ale często także dla dużych korporacji o pewnej pozycji na rynku i dużym budżecie na HR. Odpowiedzią na tę kłopotliwą sytuację są usługi takie jak body leasing. Co kryje się pod tym pojęciem i jakie korzyści może przynieść dla biznesu? O tym przeczytasz w poniższym artykule.
Aplikacje iOS to sposób na skuteczne wykorzystanie potencjału platformy mobilnej, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Globalny zasięg tego systemu sprawia tym samym, że obecnie iOS plasuje się na drugim miejscu w zestawieniu najpopularniejszych i najchętniej wybieranych systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych. Aplikacje działające w oparcie o tę platformę zdobywają coraz szersze uznanie zarówno wśród konsumentów sektora B2C, jak i właścicieli rozmaitych firm, którzy upatrują w tym rozwiązaniu szansy na efektywne osiąganie zamierzonych celów biznesowych. Jak wygląda tworzenie aplikacji na iOS? Jakie technologie są wykorzystywane w procesie ich projektowania?
Projekty IT, szczególnie te realizowane dla dużych, rozwiniętych technologicznie firm, stanowią wieloetapowe przedsięwzięcie wymagające profesjonalnego wsparcia specjalistów z różnych dziedzin. Stworzenie nowego oprogramowania, które będzie w najwyższym stopniu zorientowane na indywidualne potrzeby i wymagania klienta, to niejednokrotnie bardzo skomplikowany proces. Cykl życia oprogramowania zamyka się w kilku kluczowych etapach, a każdy z nich wymaga odpowiedniego zaangażowania. Współczesne projekty IT coraz częściej ewoluują w trakcie ich realizacji. To sprawia, że nowoczesne podejście do programowania powinno tworzyć sprzyjające warunki do zwinnego projektowania produktów cyfrowych i sprawnego adaptowania ich do dynamicznie zmieniającego się środowiska. Poniżej wyjaśniamy, na czym to polega.
Projektowanie aplikacji webowych to obecnie usługa potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Szaleńcze tempo rozwoju technologicznego i postępująca transformacja cyfrowa sprawiają, że dziś poszukują jej nie tylko przedstawiciele firm będących największymi graczami na rynku, ale także właściciele mniejszych biznesów. Wdrożenie nowego pomysłu czy efektywna aktualizacja bieżącej wersji aplikacji to niełatwe, a zarazem często kosztowne zadanie.
Cyfrowe rozwiązania stanowią bez wątpienia jedną z najprostszych metod na zwiększenie wydajności w firmie. Z tego powodu coraz więcej przedsiębiorstw potrzebuje profesjonalnego zaplecza informatycznego i wsparcia wykwalifikowanych specjalistów IT. Rozważasz wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych dla swojego biznesu, ale brakuje Ci zasobów do ich realizacji? A może Twój projekt już trwa, ale natłok zadań sprawia, że zespół, którym obecnie dysponujesz, nie jest w stanie dotrzymać ustalonych terminów? Niezależnie od tego, czy Twój pomysł jest już w trakcie realizacji, czy znajduje się jedynie na etapie planowania koncepcyjnego, profesjonalny outsourcing usług IT może być właśnie dla Ciebie. Pojawia się zatem pytanie, jak wybrać odpowiedniego partnera do outsourcingu IT?
Reprezentatywne strony internetowe czy intuicyjne, proste w obsłudze aplikacje webowe to narzędzia, które dziś powinna posiadać właściwie każda dobrze prosperująca firma. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym możliwe jest bowiem efektywne wykonywanie codziennych zadań i skuteczne osiąganie kolejnych celów biznesowych. Potrzebujesz stworzyć zaawansowany produkt cyfrowy dla swojej organizacji, ale nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować? Zastanawiasz się, co jest lepsze: aplikacja webowa czy strona internetowa? W tym artykule poznasz najważniejsze różnice między tymi platformami.