// TWORZENIE APLIKACJI WEBOWYCH ZA POMOCĄ FRAMEWORKA ANGULAR

Angular Software Development

Software development aplikacji przeglądarkowych za pomocą frameworka Angular.

Dlaczego piszemy w Angularze?

Tworzenie aplikacji natywnych i PWA

Uniwersalność kodu

Proste testowanie e2e

Gotowe komponenty

Duża społeczność

Dlaczego warto korzystać z Angulara?

Pisanie złożonych aplikacji webowych za pomocą CLI Angulara i jego funkcji jest dużo szybsze w stosunku do pisania projektu w czystym JavaScript.

Jak korzystamy z Angulara w iMakeable?

Angular korzysta z komponentów webowych, które umożliwiają szybszą pracę programistów i czytelną strukturę projektu.

Kiedy warto wykorzystać Angulara?

Jeżeli chciałbyś stworzyć aplikację webową, serwis internetowy czy marketplace warto wziąć pod uwagę w stacku technologicznym Angulara. Dlaczego? Angular posiada niesamowicie prosty zestaw komend (CLI), dzięki którym konfiguracja całego projektu zajmie Ci maksymalnie kilka minut. Angular posiada również bardzo rozbudowaną dokumentację z przykładami, którego możesz testować na żywo. Jeśli chcesz skupić się na stworzeniu w jak najkrótszym czasie wersji MVP aplikacji koniecznie sprawdź Angular Material, który dostarczy Ci gotowe komponenty UI. Poszczególne zalety Angulara wymeniliśmy w liście znajdującej się poniżej.

Wykorzystywanie Angulara w Twoim projekcie

4 zalety Angulara o których warto wiedzieć

TypeScript

Angular wykorzystuje w swojej architekturze TypeScript, który jest językiem typowanym. Zaletą korzystania z TypeScriptu jest to, że w naszym kodzie możemy wyeliminować potencjalne błędy spowodowane typami naszych zmiennych. Kolejną zaletą użycia tej technologii jest czytelność samego kodu – TypeScript zmusza programistę do pisania według określonego wzorca.

Modularność

Modularność jest jedną z wielu rzeczy, które wyróżnia Angulara spośród innych frameworków javascriptowych. Architektura Angulara jest budowana w oparciu o moduły czyli zbiór poszczególnych funkcji, komponentów wykorzystywanych przez aplikacje. Taki podział powoduje, że pisanie aplikacji staje się dużo prostsze, a sam kod staje się znacznie czytelniejszy.

CLI

Szybki start dużego projektu wiąże się często z licznymi plikami konfiguracyjnymi, pisaniem sporej ilości kodu oraz tworzeniem różnych środowisk. Angular jest na to doskonale przygotowany, ponieważ posiada wbudowaną aplikację CLI, dzięki której po wpisaniu odpowiedniej komendy możemy skonfigurować cały projekt, dodać komponent czy nowy moduł.

Społeczność i liczne biblioteki

Angular jest rozwijany od kilku lat, jest jednym z najbardziej popularnych frameworków javascriptowych. Jego pierwsza wersja znacząca się różni od najnowszej, ale mimo to wiele projektów jest pisana w Angular JS i nie zawsze konieczna jest migracja do wyższej wersji (Angular 2+). Angular posiada mnóstwo dedykowanych bibliotek jak i narzędzi, które możemy znaleźć na NPM.

Angular w iMakeable

Dashboard aplikacji którą stworzyliśmy w iMakeable!

W iMakeable wykorzystujemy Angulara w projektach, które mają rozbudowany frontend. Najczęściej korzystamy z wersji 2+, natomiast niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z wersją pierwszą, który nie stanowi problemu dla naszego zgranego zespołu deweloperskiego. Przykładem aplikacji, którą zbudowaliśmy za pomocą Angulara jest system ERP dla firm logistycznych. Główną zaletą wybranej technologii w tym przypadku było od razu skonfigurowane środowisko pod nasz zespół oraz ogromne wsparcie ze strony społeczności Angualra

// WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ

Dlaczego my?

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy.

Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *